• Brabouk Consulting
  • Brabouk Consulting
  • Brabouk Consulting
  • Brabouk Consulting

Brabouk Consulting nabízí svým zákazníků tyto služby:

Event marketing

Event marketing se většinou překládá jako "pořádání akcí". Využívá emoce v marketingové komunikaci a vychází z faktu, že si lidé nejlépe zapamatují to, co reálně prožijí. Jedná se o jeden z důležitých nástrojů marketingu, kterým se snažíme prohloubit vztahy s obchodními partnery, nebo upoutat nové potencionální klienty pomocí nevšedních zážitků. Více informací naleznete zde.

Public Relations (PR)

Public relations (často uváděné pod zkratkou PR, toto označení pochází z angličtiny a volně jej lze přeložit jako „vztahy s veřejností“) jsou techniky a nástroje, pomocí kterých instituce nebo firma buduje a udržuje vztahy se svým okolím a s veřejností. Jedná se o dlouhodobou cílevědomou činnost, která by měla mimo jiné zajišťovat poskytování informací veřejnosti a zároveň získávání zpetné vazaby a dalších informací od veřejnosti. Více informací naleznete zde.

Corporate Identity

Corporate identity je firemní styl nebo firemní kultura, která se projevuje ve vnějším vystupování firmy ke svému okolí a zákazníkům, v přístupu ke svým zaměstnancům, týmové spolupráci, tvorbě hodnotového systému a ve způsobu vedení firmy.Více informací naleznete zde.

Marketing

Marketing můžeme definovat jako filozofii úspěšného podnikání v tržní ekonomice, kde základem úspěchu je spokojený zákazník. Marketing studuje potřeby, přání a problémy zákazníka v jasně definovaných segmentech, nepřetržitě měří image firmy a úroveň uspokojování zákazníka. Více informací naleznete zde.

Konzultace

Řešíte problém, jak správně oslovit vybrané segmenty trhu? Jakou formu prezentace zvolit? Jaká vybrat média, abyste neutratili zbytecně moc peněz, ale Vaše kampaň byla úspěšná? Více informací naleznete zde.

Školení

Brabouk Consulting pořádá odborné semináře, přednášky a prezentace, týkající se marketingu, internetu, webových stránek, podnikání, krizového managementu a facility managementu. Pro více informací nás kontaktujte na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Web a grafika

Brabouk Consulting nabízí svým klientům celou řadu grafických prací a návrhů. Více informací naleznete zde.